Salora 32HDB200
Login om prijzen te zien of maak een account aan .
  • 32” (81CM) HD LED televisie
  • Resolutie 1366×768
  • Contrast ratio 3000:1
  • Reactietijd 8.5ms
Artikelnr.: 8736
EAN: 8720085002721
  • Vóór 14:00 uur besteld en op voorraad, zelfde dag verzonden
  • Beste prijs / kwaliteit
  • Op alle producten 2 jaar garantie
Omschrijving
Specificaties
Product
Artikelnummer 8736
Type 32HDB200
EAN 8720085002721
MOQ 1
Audio
Aantal luidsprekers 2
Gemiddeld vermogen 8 W
Beeldscherm
Beeldscherm vorm Flat
Beeldschermdiagonaal 32 inch (81,3 cm)
Display technologie LED
HD type HD
Helderheid 180 cd/m²
Oorspronkelijke beeldverhouding 16:9
Resolutie 1366 x 768 Pixels
Responstijd 8,5 ms
Systeemeigen vernieuwingsfrequentie 50 Hz
Typische contrastverhouding 3000:1
Beheerfuncties
Basis-hotelmodus Ja
Firmware kan geüpgraded worden via USB
Hotel-modus Ja
Design
Kleur van het product Zwart
Paneelmontage-interface 100 x 100 mm
VESA-montage Ja
Energie
AC-ingangsfrequentie 50/60 Hz
AC-ingangsspanning 100 - 240 V
Energie-efficiëntieklasse (SDR) E
Energieverbruik (SDR) per 1000 uur 26 kWu
Stroomverbruik (in standby) 0,5 W
Stroomverbruik (typisch) 56 W
Gewicht en omvang
Breedte ( zonder voet ) 715 mm
Breedte apparaat (met standaard) 715 mm
Diepte ( zonder voet ) 75 mm
Diepte apparaat (met standaard) 205 mm
Gewicht (met standaard) 2,87 kg
Gewicht (zonder voet) 2,8 kg
Hoogte (zonder voet ) 424 mm
Hoogte apparaat (met standaard) 473 mm
Netwerk
Bluetooth Nee
Ethernet LAN Nee
Wifi Nee
Poorten & interfaces
Aantal HDMI-poorten 3
Aantal USB 2.0-poorten 2
Audio Return Channel (ARC) Ja
Common interface (CI) Ja
Common interface Plus (CI+) Ja
HDCP Ja
HDMI versie 1.4
PC-ingang (D-Sub) Nee
Versie Common Interface Plus (CI+) 1.3
Prestatie
HDR-ondersteuning Nee
Ruisonderdrukking Ja
Teletext Ja
Smart TV
Internet TV Nee
Smart TV Nee
TV-tuner
Formaat digitaal signaal DVB-C, DVB-S2, DVB-T2
Soort tuner Digitaal
Verpakking
Breedte verpakking 800 mm
Diepte verpakking 105 mm
Gewicht verpakking 5,1 kg
Hoogte verpakking 498 mm